Zadzwoń teraz: 609 514 856      E-mail: zameczek.ustron@gmail.com

pokoje

POKOJE W ZAMECZKU

divider

Doskonałym miejscem, w którym każdy zapomni o stresie i problemach jest Ustroń! Dlaczego? Niewątpliwie przyczyniają się do tego niezwykłe walory krajobrazu – górzysty teren wręcz zapiera dech w piersiach! Ogromne połacie drzew i przepływająca przez miejscowość rzeka pozwalają odwiedzającym poczuć się jak w prawdziwym raju! Walory te i liczne atrakcje turystyczne pozwalają zaklasyfikować to miejsce jako idealne, by w celu wypoczynkowym wynająć pokoje. Ustroń z pewnością oczaruje i rozpieści każdego, kto zdecyduje się na pobyt tutaj.

Z wielką przyjemnością pragniemy zaproponować klientom pokoje w naszym niezwykłym i magicznym Domu Wczasowym Zameczek. Ten urokliwy obiekt zapewnia wygodne noclegi w przytulnym klimacie. Pieczołowicie troszczymy się o naszych klientów oraz ich oczekiwania, dlatego mamy w ofercie, aż 50 miejsc noclegowych. Pokoje zapewniają komfort i urokliwą atmosferę tak, by klient mógł się w pełni zrelaksować. Do dodatkowych atutów tego miejsca niewątpliwie zaliczyć można łatwy dostęp do sieci WiFi. Dodatkowo wyposażone w telewizor, czajnik, a także szklanki umożliwią wygodny i atrakcyjny pobyt w naszym domu wczasowym. W każdym budynku znajduje się ogólnodostępna lodówka.

Do wyboru dla naszych klientów mamy:

  • Pokoje jednoosobowe
  • Pokoje 2-osobowe o mniejszym metrażu
  • Pokoje 2-osobowe o większym metrażu
  • Pokoje 3-osobowe
  • Pokoje 4-osobowe

Tak duża możliwość wybory z pewnością pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypoczynkiem w klimatycznym miejscu! Tutaj nie tylko znajdziesz wygodne noclegi i przemiłą obsługę na wysokim poziomie. Ukoisz nerwy dzięki niezapomnianym widokom i wypływającej kojąco na umysł i ciało bogatej przyrodzie! Znajdź się w magicznym miejscu i zaplanuj swój czas wolny w Domu Wczasowym Zameczek!

Pokój
1-osobowy

mniejszy Pokój
2-osobowy

większy pokój 2-osobowy

Pokój
3-osobowy

Pokój
4-osobowy

Dom wczasowy Zameczek