Zadzwoń teraz: 609 514 856      E-mail: zameczek.ustron@gmail.com

regulamin

     Regulamin pobytu i rezerwacji w D.W. „Zameczek”
oraz Pokojach Gościnnych „Jędruś”

1.  Rezerwacja pobytu następuje po wpłacie zadatku wynoszącego minimum 30% kosztu pobytu w czasie 3 dni od przyjęcia telefonicznej lub mail’owej wstępnej rezerwacji (kwota jest ustalana indywidualnie w zależności od długości pobytu).
2.  Dane do wpłaty zadatku otrzymują państwo na numer telefonu komórkowego podanego podczas rezerwacji w postaci wiadomości SMS. W tytule przelewu/przekazu pocztowego należy podać imię, nazwisko osoby rezerwującej, ilość osób, termin pobytu, ilość posiłków oraz słowo „zadatek”.
3.  Opłata za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu gotówką, zgodnie z terminami rezerwacji. (wcześniejszy wyjazd z przyczyn od nas niezależnych nie upoważnia do zwrotu pobranej należności za pobyt).
4.  W przypadku potrzeby wystawienia faktury VAT, należy zgłosić ten fakt w dniu przyjazdu podczas płatności oraz podać dane potrzebne do jej wystawienia.
5.  Prosimy o przemyślane rezerwacje, całość wpłaconego zadatku nie ulega zwrotowi (Podstawa prawna – ustawa o usługach turystycznych z dnia 31.08.1997r. oraz art. 394 kodeksu cywilnego). Skrócenie pobytu lub zmiana terminu nie zobowiązuje do zwrotu wniesionego zadatku.
6.  Cena noclegu uzależniona jest od standardu pokoju, długości pobytu, ilości osób i jest ustalana indywidualnie.
7.  Cennik nie zawiera opłaty uzdrowiskowej pobieranej na terenie miasta Ustroń.
8.  Doba noclegowa zaczyna się o godz. 16:00 i kończy o godz. 10:00. Po zakończeniu pobytu klucze należy zdać w recepcji, lub pozostawić we wrzutce na klucze (blat recepcyjny).
9.  Po pobraniu kluczy nie ingerujemy w czystość pokoi gości w czasie pobytu. Sprzątanie pokoju w czasie pobytu wykonujemy na życzenie gościa, po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby w recepcji.
10.  Zgubienie kluczy – opłata w wysokości 200zł.
11.  W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia – złamanie zakazu, opłata 200zł.
12.  Cisza nocna 22:00-6:00.
13.  Za zniszczone oraz uszkodzone wyposażenie ośrodka z winy gościa, obowiązuje kara finansowa w wysokości wartości wyrządzonych szkód.
14.  Uiszczenie należności (w tym zadatku) oznacza akceptację regulaminu ośrodka.
15.  Po godz. 22:00 na terenie D.W. „Zameczek” mogą przebywać tylko osoby zameldowane w ośrodku.
16.  Wszelkie usterki i uwagi należy zgłaszać w recepcji.

Dom wczasowy Zameczek